Ciocia od Emocji pojawiła się w naszym Centrum niespodziewanie. Jej kojący uśmiech, obezwładniające ciepło i profesjonalizm w pracy z Dziecięcymi emocjami sprawiły, że z Gościni przemieniła się w Domowniczkę.  

                                                                      

Wsparcie Psychologa Dziecięcego

 

Razem tworzymy dla Ciebie i Twojego Dziecka bezpieczną przestrzeń, gdzie otrzymasz holistyczne wsparcie i narzędzia do pracy z Waszymi emocjami

Możesz stać się Przewodniczką, Przewodnikiem dla Twojego Dziecka w świecie czucia. Często Mały Wielki Człowiek gubi się w odbieraniu otaczającej go rzeczywistości. 

Strach, lęk, frustracja, a nawet agresja mogą stanowić mieszankę wybuchową, a skutki takiego wybuchu rozprzestrzeniają się często na całą rodzinę i najbliższe otoczenie. Jak towarzyszyć Dziecku w podróży do zrozumienia emocji i zarządzania nimi? Jak być Wsparciem, kompasem i bezpieczną bazą? Jak oddać w małe rączki narzędzia do zarządzania czuciem. Ciocia od Emocji znalazła klucz do tego Skarbca – w zaufaniu, akceptacji chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

JAK PRACUJEMY?

– WARSZTATY DLA DZIECI od 2,5 r.ż.  – spotykamy się w kameralnych grupach w przestronnej sali. Mobilizujemy nasze ciała, umysły i emocje do aktywności poprzez proste zabawy ruchowe, taniec, zadania manualne. Warsztaty to cykl spotkań, możesz dołączyć w każdym momencie – poznajemy emocje, uczymy się je wyrażać, szukamy ich w ciele. Podczas zajęć korzystamy z technik manualnych (rysujemy / malujemy / lepimy) oraz z technik wyrażania siebie tj. psychodrama. Uczymy również prostych technik relaksacyjnych i świadomego oddechu. 

– GABINET CIOCI OD EMOCJI dla Dzieci od 2,5 r.ż. i ich Zaufanych Dorosłych – Holistyczne wsparcie psychologa Dziecięcego. Potrzebujesz indywidualnego wsparcia, porady, wskazówek – jestem do Twojej dyspozycji w gabinecie. Razem znajdziemy rozwiązanie dla Twoich potrzeb. 

– akcja! KOMUNIKACJA! – warsztaty dla Dorosłych z zakresu emocji u Dzieci. Spotkania dedykowane Rodzicom, Dziadkom, i każdej osobie, która pracuje z Dziecięcymi potrzebami (nauczyciele / opiekunki / animatorzy zajęć itd.) Teoria + zajęcia praktyczne  w kameralnych grupach. Spotkania cykliczne.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

– WARSZTATY DLA DZIECI – PIĄTEK g. 17:00 – 17:45

– GABINET CIOCI OD EMOCJI – PIĄTEK g. 14:00 – 16:45

– akcja! KOMUNIKACJA! – terminy warsztatów udostępnimy

niebawem | szczegóły pod nr 504 878 950

 
 

INWESTYCJA

– WARSZTATY DLA DZIECI – 80 PLN (jedno spotkanie)

– GABINET CIOCI OD EMOCJI – 150 PLN

 

Zuzanna Staniszewska czyli Ciocia od Emocji

Dobrze, że tutaj Jesteś! KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem psychologiem, choć podopieczni znają mnie raczej jako Ciocia od Emocji. Komfort dzieci jest dla mnie najważniejszy, a do kluczowych obszarów mojej pracy należą uczucia, akceptacja i poczucie bezpieczeństwa. 
 
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi (między innymi spektrum autyzmu, afazja, ADHD), trudnościami rodzinnymi, komunikacyjnymi, społecznymi, (przed)szkolnymi, czy szeroko rozumianymi zaburzeniami emocjonalnymi. Stawiam na to żeby, bez względu na wszystko, dziecko wiedziało, że jest kochane, widziane i doceniane. 

 
 
Znajdziesz mnie w Galerii Handlowej ZALASEWO CENTER –Zalasewo k/Swarzędza ul. Kórnicka 196 / 7 (1 piętro). Kameralna sala z widokiem na okolicę.

ZADZWOŃ