KRĄG KOBIET by Magdalena Szaroleta

„Dla każdego Ducha, który się uczy: Uzdrawiasz Siebie!”                                                                    Thaiia Senquetta

UBRANI W SIEBIE –Magdalena Szaroleta WARSZTATY

Nazywam się Magdalena Szaroleta. Jestem KOBIETĄ, Partnerką, Mamą, Przyjaciółką, Managerką, Szamanką. Zawsze pełną Radości i Energii. Wspieram i Inspiruję. Uwielbiam podróże dalekie i bliskie. Szczególnie w głąb siebie, by odkrywać to, co zbliża Nas do Naszego ŹRÓDŁA. Do ZAUFANIA i pełnej BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI DO SIEBIE. Działam w zachwycie nad narzędziami pozwalającymi integrować CUD. Ciało | Umysł | Duszę 

 
 
 

 

MAPA MARZEŃ to światło, które wskaże Tobie drogę!

 

Marzenia się spełnia, zwłaszcza kiedy są uświadomione…Zapraszam Ciebie z całego serca na spotkanie w KRĘGU z MAPĄ MARZEŃ, podczas którego połączymy się ze sobą, aby poczuć czego potrzebujemy, czego pragniemy aby żyć naszym życiem w spełnieniu i radości.

Podczas Warsztatów stworzymy kolaż ze zdjęć, skrawków wyciętych z gazet, kolorowych magazynów…obrazujący nasze marzenia. Staną się one nazwane, namacalne, prawdziwe. WIDOCZNE!

KRĄG KOBIET to przestrzeń akceptacji i wysłuchania. To Twoje miejsce!

Spotykamy się regularnie raz w miesiącu. 
Przyjdź, usiądź, opowiedz…
W bezpiecznej przestrzeni, w Kobiecej, Siostrzanej Energii.
 
Bądź! Odetchnij! Zwolnij!
 
Spotkaj się ze Sobą i spotkaj się z Innymi Kobietami. Bądź wysłuchaną i wysłuchaj. Bez ocen radzenia, bez interpretacji. 
To szczególny dar, który w Kręgach jest kluczową wartością.
 
Zapraszam Cię do Kręgu Kobiet, w którym nie trzeba nic udowadniać, zasługiwać na coś. Wystarczy po prostu przebywać ze sobą i pozwolić sobie na odczuwanie i uwalnianie emocji. W Kręgu w pełni doświadczam Siebie!
 
Dołącz do Kręgu i pozwól sobie. Daj zgodę samej Sobie na doświadczenie. 
 
 
TERMINY WSZYSTKICH WARSZTATÓW ZNAJDZIESZ tutaj
 
 

Jeśli przyszło do Ciebie jakieś pytanie – zachęcam do kontaktu NAPISZ lub zadzwoń. 

Do pięknego zobaczenia Magdalena

Znajdziesz mnie w Galerii Handlowej ZALASEWO CENTER –Zalasewo k/Swarzędza ul. Kórnicka 196 / 7 (1 piętro). Kameralna sala z widokiem na okolicę.

ZADZWOŃ